Важный сериал: «Рассказ служанки»

від | Січ 9, 2017 | Дивитися, Серіали

Весной на экраны выйдет экранизация романа канадской писательницы Маргарет Этвуд «Рассказ служанки». Антиутопия рассказывает о мире, где женщины живут в полнейшей деспотии, не имея прав, а имея лишь одну функцию – деторождение.

Роман был написана в 1985 году, но в свете нынешних событий в мире, его тема актуальна как никогда ранее.

«У меня было другое имя, но теперь это запрещено, – говорит главная героиня Фредова. – Так много вещей сейчас запрещены».

Фредову играет Элизабет Мосс («Безумцы»), а в трейлере можно заметить еще Алексис Бледел (Девочки Гилмор») и Самира Уайли (Оранжевый – хит сезона).

Премьера запланирована на 26 апреля.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!