Evanescence впервые выступят с сольной программой в Киеве

від | Гру 23, 2016 | Без категорії

Авторы бессмертных хитов Bring me to Life и My Immortal – группа Evanescence впервые выступит в Киеве 26 июня в Stereo Plaza.

Музыка Evanescence сочетает в себе альтернативный, готический рок и метал. Творчество коллектива предмет спора для многих критиков, затрудняющиеся отнести стиль к одному направлению, но это не помеха миллионной армии фанатов обожать и боготворить группу более десяти лет существования коллектива.

26 июня украинские поклонники услышат сильный голос Эмми Ли и культовые хиты Evanescence: Bring me to life, Everybody’s fool, What you want, My Immortal, Call Me When You’re Sober, Lithium.

Событие на фб.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!