«Тысяча огней» — новогоднее настроение от Svitlo Concert

від | Гру 16, 2016 | Без категорії

Как создать праздничное настроение в кратчайшие сроки? Мы знаем ответ и готовы им поделиться. Приходите на концерты «Тысяча огней» и вы сразу найдете правильное настроение.

Новогодняя программа собрана из лучших мировых рождественских джазовых и классических композиций, будет презентована в огнях тысяч гирлянд!

2015-01-03-1000-ogney-0091
28 и 29 декабря в большом зале Дворца «Украина» соберутся лучшие музыканты Украины: оркестр «Виртуозы Киева», бигбенд Руслана Егорова и, пожалуй, самый известный детский хор — “Щедрик”.

Билеты можно заказать на сайте

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!