«Последняя капля» насилия

від | Гру 6, 2016 | Дивитися, Фемінізм

Общественная организация КрымSOS – создатели ролика «Последняя капля» – обратилась к теме домашнего насилия над женщинами в рамках всемирной кампании «16 дней против гендерного насилия». Эта проблема особенно актуальна для уязвимых семей, в том числе переселенцев.


 

Основная цель видео – напомнить, что не надо терпеть насилие и обратиться за помощью стоит уже сейчас.

Помощь можно получить в Международном женском правозащитном центре La Strada: консультацию психолога и юриста, социальное сопровождение, временный приют и др. Звонки принимаются бесплатно, анонимно и круглосуточно по телефонам 0-800-500-335 или 386.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!