Середні віки: BRUTTO і Жадан

від | Лис 1, 2016 | Дивитися

BRUTTO презентували свою нову відео-роботу. Кліп знято на пісню, написану Сергієм Михалком на вірш поета Сергія Жадана «Середнi вiки».

 
Відео наповнене безліччю образів: скейтери – ангели смерті, феї, людина-риба, ельфи, грішний ангел, Діва Марія. Над створенням костюмів працювала керівник “Patoka studio”, художник по костюмах Леся Патока.
«Я завжди говорив, що середньовічні бестіарії та полювання на відьом найкраще знімати на спальниках – по-перше, завжди є масовка, по-друге, не потрібно будувати декорації, по-третє, режисер нікому не має пояснювати, що робити на знімальному майданчику, – говорить Сергій Жадан. – Мені здається, кліп вийшов достатньо страшним, аби все це звучало переконливо. Не слід боятись монстрів усередині себе, слід боятись, що наші монстри знають про нас більше, аніж ми про них.»

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!