Премьера на The Devochki: Новая песня «её»

від | Жов 13, 2016 | Дівчина говорить, Слухати

В преддверии первого сольного концерта группа «её» выпустила свежий трек — «Парень». Мы уже напеваем “не надо меня парить, парень” и не можем остановиться.

«В основе песни образ сбежавшей невесты, которую еще чуть-чуть, и сцапали бы в мир брака и стабильности. Мужчины вокруг нее по ошибке решили, что она обычная девушка, мечтающая о замужестве. Но дело в том, что в нашей героине душа воина, поэтому за свою свободу она готова сражаться. В музыкальном смысле мы сделали всё так, как мы любим – событийно, экстравагантно и дико».

Сольный концерт группы состоится 4-го ноября в клубе Atlas. Увидимся.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!