Надо брать: Дерев'яні сумки ЗЕРНО

від | Жов 4, 2016 | FITTING ROOM, Треба брати

Дерев'яні сумки ЗЕРНО

треба брати

Надо брать: Дерев'яні сумки ЗЕРНО, The Devochki

Ми не знали, що поєднання дерева, шкіри та етнічного орнаменту таке неймовірне. Немає жодніх сумнівів, що треба брати.

В основу бренду одягу та аксесуарів ЗЕРНО покладена філософія вічного дизайну. Для створення сумок із етномотивами марка віднайшла дизайнерів та майстрів із найвіддаленіших куточків країни.

Надо брать: Дерев'яні сумки ЗЕРНО, The Devochki

Дерев’яні аксессуари виготовлені з природних матеріалів: явора, ясеня, бука, дуба та шкіри. Елементи гармонічно поєднуються один із одним і надають моделям особливих, виняткових рис.

Надо брать: Дерев'яні сумки ЗЕРНО, The Devochki

«Створення сумок із дерева є актуальним в концепції еко-фешн: із зайвого дерева виготовляються унікальні аксесуари, а ліс таким чином очищується від непотребу», – говорить засновниця бренду Патик Христина.

Надо брать: Дерев'яні сумки ЗЕРНО, The Devochki

Всі представлені моделі – ручної роботи. Майстри використали давні техніки та орнаменти, спираючись на досвід поколінь. Але разом із тим не забули про модні тенденції сучасності. Сумки зручні та практичні – вміщують «все необхідне».

Надо брать: Дерев'яні сумки ЗЕРНО, The Devochki

Вартість сумок – 1600–2300 грн. Придбати можна в шоурумі – вул. Володимирська, 51/53, оф. 11 або на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!