Виталий Седюк напал на Ким Кардашян

від | Вер 29, 2016 | Без категорії

Мы обещали себе не хвататься за такие новости, но разве можно проигнорировать акцию Виталика против Ким Кардашян?

Виталий Седюк – украинский пранкер и экс-журналист наносит новый удар. На этот раз он пришелся по американской мегастар Ким Кардашян в Париже, спустя всего 6 дней после выходки Виталика в Милане против модели Джиджи Хадид.

35-летняя Кардашян оказалась гораздо тяжеловесней, и поднять ее 27-летний Седюк не успел. Подоспела охрана и заломала пранкера. Но прежде чем пасть под ноги бодигардам, Виталик (внимание!) успел поцеловать Ким в ягодицу. Какую именно – не уточняется.

Ким Кардашян позже написала в Твиттере: “Мой бодигард Паскаль Дювье – настоящий джентльмен.”

Кстати, Седюк не впервые посягнул на клан Кардашян. В сентябре 2014-го на Парижской неделе моды он пытался напасть на Канье Уэста и транс-маму Крис Дженнер.

Среди других жертв украинского пранкера – Брэд Питт, Анджелина Джоли, Брэдли Купер, Миранда Керр и Уилл Смит.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...