Хилари Клинтон выпустила видео против сексзима. И Трампа

від | Вер 23, 2016 | Дивитися

Новый рекламный ролик Хилари Клинтон бьет Трампа в самое слабое место – сексизм и мизогинию.

В тридцатисекундном видео «Зеркала» девушки разглядывают себя в зеркало, в то время, как звучат печально известные высказывания Дональда Трампа: «Я посмотрел прямо в ее жирное, уродливое лицо», «Плоскогрудая не может быть «горячей» и другие.
«Такого президента вы хотите для наших дочерей?», – заканчивается ролик.
Подобную тактику Хилари Клинтон использовала и в предыдущем ролике, но там в центре сюжета были дети, которые слушали самые скандальные выступления Трампа по тв в своих комнатах.
 
 
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!