Надо брать: Хустка Намитка

від | Вер 16, 2016 | FITTING ROOM, Треба брати

Хустка Намитка

НАДО БРАТЬ

Надо брать: Хустка Намитка, The Devochki

Яка осінь без хустки? Пропонуємо прискоритись і звернути увагу на Намитки з українським орнаментом.

Надо брать: Хустка Намитка, The Devochki

Два роки тому в Олександра – брата Олени Мурзи з’явилася ідея зробити арафатку, але з українським малюнком: «Людям подобається український орнамент та вишиванка, але вони не хочуть її носити кожен день». Олені така ідея сподобалась – і брат із сестрою розпочали роботу.

Надо брать: Хустка Намитка, The Devochki

«Ескіз «арафатки по-українськи» розробляли спираючись на інформацію з книжок та старих фотографій. Щоб переконатись, що ми йдемо у вірному напрямку, нам знадобилася консультація спеціаліста. Майстриня Ольга Костюченко схвалила ідею та розповіла значення кожного орнаменту: хрест – знак Сонця і вогню, жіночого і чоловічого, ромб – символ плодючості та обегріга», – розповідають засновники бренду.

Надо брать: Хустка Намитка, The Devochki

Спочатку Олена та Олександр хотіли створювати продукт в Україні, але не знайшли підприємства, яке б відповідало їхнім вимогам: точне відтворення малюнка, ручна робота, плетіння і натуральні матеріали. Брат із сестрою розширили географію пошуку і почали спілкуватись з підприємствами Азії. Розмістили замовлення зразків на двох фабриках Індії, де через місяць їх і виготовили.

Надо брать: Хустка Намитка, The Devochki

«Виконання було ідеальним: плетіння, пофарбування, відповідність орнаменту макету. Отримавши готові вироби, ми зібрали фокус-групу зі своїх знайомих і вирішили внести деякі правки. Тому отримання хусток перенеслось майже на півроку».

Надо брать: Хустка Намитка, The Devochki

Намитка виконана в п’яти кольорах, орнамент на всіх однаковий. Склад – 100% бавовна. В негоду – зігріє, в спеку – захистить від сонця, або стане фільтром для води. Одягають Намитку і жінки, і чоловіки будь-якого віку, сфери діяльності та інтересів.

Надо брать: Хустка Намитка, The Devochki

Вартість хустки – 250 грн. Комплект із чотирьох – 790 грн. Замовити Намитку можна на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!