Куда пойти учиться: Первый курс нейромаркетинга

від | Вер 14, 2016 | The Devochki PRO

В октябре пройдет образовательная программа по нейромаркетингу и управлению поведением покупателя.

Программа рассчитана на маркетологов, предпринимателей, специалистов по продажам и будет интересна как опытным, так и начинающим. Студентов ждет практический курс с реальными кейсами украинского и зарубежного бизнесов. Курс пройдет с 6 по 9 октября в Киеве.

Куда пойти учиться: Первый курс нейромаркетинга, The Devochki

Среди украинских лекторов: специалисты и руководители Hoshva PR, Fedoriv, BBDO, Wargaming, Red Bull. Иностранные кейсы: Red Keds, Nestle, нейромаркетолог Артем Овечкин и другие. Теорию преподают нейрофизиологи.

Подробная программа

Начинающие специалисты смогут пройти стажировку у преподавателей курса. Стоимость обучения составляет 1650 гривен за курс. Для участия, запишитесь на сайте школы.

Куда пойти учиться: Первый курс нейромаркетинга, The Devochki

Контакты: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@freeschool.academy

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!