Oh my Gosh: клип года на 400 актеров, 3D, CGI и The xx

від | Лип 4, 2016 | Дивитися, Слухати

Cамый необычный клип в истории музыкальной индустрии – с использованием более 400 актеров и новейших компьютерных технологий 3D и CGI – сняли на трек Gosh группы The xx.

Над эпическим видео для продюсера The xx, британца Jamie xx работал режиссер, мастер вижуал-арта Romain Gavras, который, в частности, отметился знаменитыми клипами Born Free и Bad Girls для M.I.A., а также визуальным воплощением песни No Church In The Wild от Kanye West and Jay Z.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!