Футболки с чистого листа от COOM

від | Чер 29, 2016 | FITTING ROOM, Новини

Украинский монобренд COOM призывает радикально обновить гардероб и презентует вторую серию однотонных футболок.

COOM Campaign June'16

«Выбрасывайте все ненужное и лишнее. Смело. Беспощадно. Безжалостно. Выбрасывайте то, что надоело, мешает и не нравится. Вышвыривайте, выкидывайте, зачеркивайте, скомкайте, разрывайте. Сделайте все заново, сначала, с нуля. Выбрасывайте все ненужное. Сделайте все с чистого листа», – утверждает манифест коллекции.

COOM Campaign June'16_1

Футболки без принтов, узоров, бирок и внешних логотипов. Выполнены из 100% хлопка (некоторые с добавлением эластана), 100% льна и 100% шелка.

На сайте доступны 8 женских и мужских постоянных моделей. Футболки только в двух цветах – белом и черном.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!