Красота по-моему: 6 историй в новой кампании Dove

від | Чер 28, 2016 | Без категорії

Известный своими социально-рекламными роликами бренд начал новую кампанию – #MyBeautyMySay. Ее цель – развеять миф о «стандартах красоты», а заодно и убеждения, что внешность является причиной или преградой для успешных женщин.


 

Опросы в рамках кампании показали, что 7 из 10 женщин получают в свой адрес больше комплиментов о внешности, а не достижениях. Шесть героинь, среди которых чемпионка по боксу Хезер Харди, бьюти-блогер Джессика Торесс, модель Рейн Дав и другие, рассказывают истории о «красоте на своих условиях». Смотрите истории участниц, используйте хештег #MyBeautyMySay в социальных сетях и не ищите красоту в стандартах.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!