Надо брать: Купальник women’secret

від | Чер 24, 2016 | FITTING ROOM, Треба брати

Купальник women’secret

НАДО БРАТЬ

Лето-солнце-море-пляж не обойдется без яркого купальника с тропическим принтом. Такой есть в новой коллекции Тropical Mix от women’secret.

Слитные купальники – уверенные старожилы всех сезонов, но это вовсе не значит, что они одинаково скучны. Один из главных пляжных трендов сезона – тропический принт. Он идеальный для пляжных фотосессий или возле бассейна на выходных.

slit (1)

Купальник из линейки Тropical Mix women’secret – сочетание яркого принта и актуального тренда «спорт-шик». Его вы найдете и в других моделях коллекции – элементы из сетки, спортивная «спинка» и характерная окантовка понравится и тем, кто не мыслит жизнь без спорта, и тем, кто следит за трендами.

[aesop_gallery id=”28407″]

КИЕВ

ТРK «Проспект»

ТРЦ «Gulliver»

ТЦ «Променада центр»

ТРЦ «Караван»

ТРЦ «Україна»

ТВК «Глобус»

ТРЦ «Dream Town»

ТЦ «Пирамида»

ТРЦ «Космополит»

ТРЦ «РайON»

[mapsmarker layer=”5″]

ДНЕПР

ТРК «МОСТ-Сити центр»

[mapsmarker layer=”6″]

ЛЬВОВ

ТРЦ «Форум Львов»

[mapsmarker layer=”7″]

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!