Новая коллекция Sleeper: модерн и авангард

від | Чер 7, 2016 | FITTING ROOM, Новини

Sleeper презентовал осенне-зимнюю коллекцию. В ней бренд экспериментирует с шелком и бархатом. Лейтмотивом стало творчество модернистов – Ива Кляйна и Аниша Капура, и представителей русского авангарда, нашедшее отображение в контрастных цветах.

 
unspecifi

Красный укороченный халат дополняет нежно-голубую пижаму, а винный — серую. Помимо них, коллекция представлена черным Siberia Black, розовым Garden Rose, красным Scarlet Red, охровым Sahara Gold и ключевым в творчестве Ива Кляйна синим.

[aesop_gallery id=”28014″]

Бархатный халат с шелковыми лацканами и манжетами станут отличным дополнением к повседневному гардеробу и помогут встретить первые осенние холода во всеоружии. А пижама сможет стать полноценной альтернативой любому новогоднему наряду.

hjmgm

Sleeper традиционно уделил должное внимание качеству изделий и процессу производства. На пошив моделей из новой коллекции уходит 10-12 часов, а на хлопковые из основной линии – значительно меньше.

unspecifgfied
Изделия будут доступны в июле в официальном магазине.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...