Бонд, Джейн Бонд

від | Тра 25, 2016 | Без категорії

На прошлой неделе интернет обсуждал слухи об отказе Дэниела Крейга от крупного (шестьдесят миллионов фунтов, на минуточку) контракта на следующую часть франшизы Бондианы. И пока часть фанатов в недоумении, другая лихорадочно подбирает достойную замену агенту 007.

Место пророчили актеру и диджею (да-да) Идрису Эльба, и Тому Хиддлстону после успеха «Ночного Администратора». Но на сцену вышел новый игрок с впечатляющим набором навыков – агент Скалли.

Твит Джилиан Андерсон набрал более 13-ти тысяч ретвитов и более 26-ти тысяч лайков всего за пару дней. Бешеная поддержка интернет-сообщества еще раз подтверждает, что девушки в фильмах о Бонде могут не только картинно выходить из моря и умирать. Дайте им лицензию на убийство и они перевернут киноиндустрию.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...