Весільна капсула Kachorovska Wedding

від | Тра 13, 2016 | FITTING ROOM, Новини

Український взуттєвий бренд Kachorovska Atelier, свою першу капсулу присвятив особливому дню – весіллю. Ця колекція про інтимні моменти нареченої та її останні хвилини наодинці з самою собою.

Весільна капсула Kachorovska Wedding, The Devochki

Весільна капсула Kachorovska Wedding’16 – це шість моделей лодочок та босоніжок. Від лаконічної класики до складного та об’ємного  декору: срібляста та золотава тканини, білий сатин, банти та різнооб’ємні паєтки. Майбутня наречена зможе обрати найгармонічнішу пару до головної героїні вечора – весільної сукні.

[aesop_gallery id=”26912″]

Дизайнери розповідають, що обрати лише одну модель – нелегко. Але спростити задачу вони й не намагалися, бо розуміють, що вагання – це невід’ємна частина свята. На думку Kachorovska Atelier: «Тільки у передсвітанкових роздумах, думках і мріях прийде усвідомлення та зваженість остаточного вибору».

Весільна капсула Kachorovska Wedding, The Devochki

Героїнею зйомки стала модель Катя Мусейчук. Частина суконь надана українським брендом LAKE. Фотографувала – Іва Кучеренко. MUA – Женя Темнікова.

Весільна капсула Kachorovska Wedding, The Devochki

Всі моделі доступні для замовлення у Kachorovska Atelier та будуть виготовлені протягом 10-ти робочих днів.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!