Надо брать: Тинт Chateau Labiotte Wine Lip

від | Тра 10, 2016 | Треба брати

Тинт Chateau Labiotte Wine Lip

НАДО БРАТЬ

Надо брать: Тинт Chateau Labiotte Wine Lip, The Devochki

Тинт для губ Chateau Labiotte Wine Lip Tint сразу становится вожделенной косметикой, а винный дизайн делает его вещью первой необходимости. Поэтому новинка от Hitomi shop – герой нашей рубрики «Надо брать».

Тинт для губ южнокорейского бренда Labiotte хорош не только соблазнительным дизайном, но и качеством.Надо брать: Тинт Chateau Labiotte Wine Lip, The Devochki

Он содержит винный экстракт сепивинол, который увлажняет кожу. То есть, в отличии от схожих средств, тинт совершенно не сушит губы.

Надо брать: Тинт Chateau Labiotte Wine Lip, The Devochki

grassgarden

Wine Lip Tint имеет сладковатый вкус и фруктовый аромат.

 Надо брать: Тинт Chateau Labiotte Wine Lip, The Devochki

Этот тинт не самый стойкий, но быстро впитывается и не растекается. Цена в магазине hitomi.com.ua – 370 грн. Продукт упакован в симпатичную картонную коробку, что делает его отличным подарком.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!