Пастельная женственность by Ksenija Andress

від | Бер 22, 2016 | FITTING ROOM, Новини

KSENIJA ANDRESS выпустила весенне-летнюю коллекцию нежных пастельных оттенков. Главные акценты – хлопковые ткани, сказочный принт, загадочные лики и утонченные силуэты.

SEY_8334-1

«Часть коллекции представлена приталенными силуэтами в сочетании с длиной миди, а другая – лаконичными прямыми платьями мини. Костюмы в стиле элегантный спорт уже уверенно можно назвать постоянной составляющей каждой линейки», – рассказывает дизайнер.

[aesop_gallery id=”24751″]

Бренд предлагает сменить одежду черных и серых тонов на принтованную нежно-розовых, лимонных и небесно-голубых оттенков.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!