Цветочные пиксели Ksenia Schnaider

від | Бер 21, 2016 | FITTING ROOM, Новини

В честь запуска онлайн-магазина бренд Ksenia Schnaider выпустил лимитированную капсульную коллекцию платьев со знаковыми для бренда принтами.

1ш

Эти платья себе может позволить гораздо большая аудитория, чем обычно. В капсульной коллекции представлено несколько моделей – мини и миди, а также с короткими и длинными рукавами.

[aesop_gallery id=”24673″]

На талии есть вшитый эластичный пояс для того, чтобы платье подошло на любую фигуру. Благодаря этой детали каждая девушка сможет выглядеть красиво и чувствовать себя уверенно в платье Ksenia Schnaider

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!