Светлана Алексиевич прочитает лекцию в Киеве

від | Бер 19, 2016 | Без категорії

6-го апреля в 18:00 в КНУ имени Тараса Шевченко состоится лекция Светланы Алексиевич — лауреатки Нобелевской премии по литературе. Тема лекции «Книга как памятник страданию и отваге», – пишет womo
Писательница будет говорить о таких темах:
1. Влияние научной (нон-фикшн) литературы в современном мире.
2. Роль медиа в военных конфликтах.
3. Время Second Hand.
4. Женщина в войне.
5. Чернобыль как вызов и загадка XXI века
После окончания лекции все желающие смогут задать свои вопросы.
Вход свободный, но предварительная регистрация обязательна. Для регистрации отправьте письмо по адресу: kie.events@eda.admin.ch. В письме обязательно укажите ФИО, а в теме письма — Заявка на лекцию Светланы Алексиевич.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!