Весняна школа журналістики: лекції від The New York Times, BBC, Arzamas, The Village

від | Бер 7, 2016 | Без категорії

Редактори та журналісти The New York Times, Caramba TV, BBC, Look At Me, The Village, LifeHacker, Lukmore, AdMe.ru, Pink, Arzamas, копірайтери агенцій Fedoriv та SPN Communications, SMM спеціаліст «Уличная Еда» та найкращі світові фахівці із online маркетингу та digital технологій проведуть курс практичних лекцій та майстер-класів у Києві.

Весняна школа журналістики: лекції від The New York Times, BBC, Arzamas, The Village, The Devochki

Лекторій пройде з 31 березня по 3 квітня у Києві. Програма розрахована чотири інтенсивні дні занять. Вступити може кожен бажаючий без професійних обмежень.

Програма буде цікава кожному, хто займається медіа, брендінгом, маркетингом, планує стати популярним блогером та заробляти з реклами в акаунті в Instagram та Facebook. Для цього організатори не лише запросили найкращих digital-копірайтерів і SMM спеціалістів, а й найпопулярніших Instagram блогерів.

Весняна школа журналістики: лекції від The New York Times, BBC, Arzamas, The Village, The Devochki

Копірайтингу та письменницькій майстерності навчатимуть письменник Антон Фрідлянд, копірайтери Еліна Слободянюк та Денис Каплунов (їхні книжки видає Манн, Іванов і Фербер), автори найкращих українських агенцій Fedoriv та SPN Communications.

Спеціальні гості лекторію: Ендрю Лерен (The New York Times), Костянтин фон Еггерт (BBC).

Повна програма лекторію

Вартість навчання – 1600 гривень за більше ніж 30 занять. Записатись на курс

Випускники, за бажанням, пройдуть стажування у викладачів лекторію. Більше ніж 100 випускників працевлаштовані після проходження стажування.

Найактивніші відвідають освітні поїздки до Європейського Союзу та Англії, де познайомляться з найкращими європейськими журналістами та медійниками.  Докладно про стажування та поїздки

Запис на лекторій.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!