Маша Ефросинина выпустила коллекцию беретов

від | Бер 3, 2016 | FITTING ROOM, Новини

Маша Ефросинина совместно с брендом “Cover No 1” выпустила линию беретов в стиле 70-х. Модели созданы из фетра представлен в разных цветах. Вся прибыль от продажи головных уборов будет направлена в фонд “Твоя  Опора “ на покупку лекарств детям.
Маша Ефросинина выпустила коллекцию беретов, The Devochki Маша Ефросинина выпустила коллекцию беретов, The Devochki Маша Ефросинина выпустила коллекцию беретов, The Devochki Маша Ефросинина выпустила коллекцию беретов, The Devochki Маша Ефросинина выпустила коллекцию беретов, The Devochki

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!