The Kills выступят на фестивале UPark

від | Лют 19, 2016 | Без категорії

The Kills выступят на фестивале UPark 6 июля на одной сцене с Red Hot Chili Peppers, Nothing But Thieves и The Hardkiss.

Уже этим летом на столичном НСК «Олимпийский» состоится самое грандиозное музыкальное событие в истории Украины – UPark Festival.

Фестиваль состоится 6 и 8 июля и соберет на одной сцене таких мастодонтов как Red Hot Chili Peppers – 6 июля, и группу MUSE – 8 июля на НСК «Олимпийский». Помимо этого, планируется выступление нескольких групп на 8 июля, которые будут объявлены позже и станут приятным сюрпризом для меломанов.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!