Tricky презентует альбом в Киеве

від | Лют 17, 2016 | Без категорії

Знаменитый британский музыкант сыграет сольный концерт в клубе ATLAS 23 марта. Tricky представит новый альбом Skilled Mechanics.

Skilled Mechanics – очередное утверждение British Talent – когда ты не живешь на своих достижениях, а всегда готов к новой работе, изменениям и адаптации. Как никогда эти слова справедливы по отношению к Tricky и всему тому, что он делает или сделает. Нам же остаётся быть благодарными свидетелями его творчества, оценить новейший этап которого в полную силу можно только на грядущем живом выступлении этого гения – второго такого нет.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!