«Оранжевый – хит сезона» продлили на три сезона

від | Лют 6, 2016 | Серіали

Радостная новость из мира сериалов. Netflix, что недавно стал доступен и в Украине, заявил, что «Оранжевый –  хит сезона» будет продлен еще на три сезона.

«Оранжевый – хит сезона» продлили на три сезона, The Devochki

В общей сложности будет семь сезонов. Четвертый выйдет 17 июня.

«Оранжевый – хит сезона» продлили на три сезона, The Devochki
«Дженджи Коэн (продюсер сериала, – прим. The Devochki) и ее команде удалось создать феноменальный сериал. Одновременно смешной и драматический, возмутительный и романтичный. Аудитория полюбила героев «Оранжевый –  хит сезона» и мы готовы дать им еще три года», – говорит вице-президент Netflix Синди Голанд.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!