Pit Bull Flower Power: все собаки хотят любви

від | Лют 4, 2016 | Без категорії

Софи Гаманд отсняла серию Pit Bull Flower Power с целью поправить имидж питбулей в обществе.

midnightLL

Больше миллиона собак этой породы усыпляют каждый год в США, только потому, что никто не может их принять. Софи надеется, что ее фото смогут изменить эту ужасную цифру.

ivyLL

Гаманд начал проект около года назад, когда была фотографом-волонтером в приюте для животных.

«Истории, которые я читал в СМИ, и тот факт, что питбули запрещены во Франции, заставили меня чувствовать опасность,- говорит Софи. – Этот проект – способ узнать их лучше. Одевая венок на голову пса впервые, я думала, что случится что-то страшное. Но нет. Я увидела мудрости и глубину в его глазах».

baneLL
 
tuckerLL
 
NakitaLL
 
adrienneLL

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!