День селфи в музее Ханенко

від | Січ 21, 2016 | Без категорії

Кто сказал, что в музеях нельзя фотографировать? Сегодня, 21 января, можно и даже нужно. Национальный музей искусств имени Богдана и Варвары Ханенко поддерживает международный день селфи в музеях в рамках проекта Culture Themes.

facebook.com/khanenkomuseum/

facebook.com/khanenkomuseum/

Приходите, делайте фото и выкладывайте в фейсбук и инстаграм с хэштегом #MuseumSelfie и #KhanenkoMuseum.

facebook.com/khanenkomuseum/

facebook.com/khanenkomuseum/

В понедельник, 25 января, музей определит самые классные фотографии, а их авторы получат возможность посетить одну из экскурсий «Жизнь людей, жизнь вещей».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!