Inspired by Zhilyova от Ozerianko Bags: Секс и провокация

від | Січ 12, 2016 | FITTING ROOM, Новини

Вдохновившись образами, созданными Лерой Жильевой, бренд Ozerianko Bags выпускает экстравагантную линейку в поддержку осенне-зимней коллекции.

Ozerianko Bags

Серия Inspired by Zhilyova от Ozerianko Bags представлена тремя моделями: круглый клатч, рюкзак и клатч – рюкзак в шести трендовых цветах.

[aesop_gallery id=”21800″]

Каждое из изделий ручной работы выполнено из натуральной кожи в сочетании с ажурным кружевом Шантильи, кистями и металлом.


ZHILYOVA_LINGERIE_CAMPAIGN_FALL-WINTER_15/16 from MAXIM SHELKOVNIKOV on Vimeo.

Смелой, провокационной и изысканно эротичной – такой представлена новая коллекция украинского белья премиум класса Zhilyova Lingerie Fall-Winter 15/16. Позволить себе больше, стирая рамки и маркеры ограничений – вот основной дух коллекции.

Режиссер: Sonia Plakydyuk aka MOI SOFISM
Видеоператор: Максим Шелковников
Стилист: Lera Zhilyova
Макияж: Natasha Strilchuk
Волосы: Nastya Bilan
Модель: Дария Хлистун, 1st Mother Agency
Монтаж: Соня Плакидюк
Макс Шелковников
Richard Gorn

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!