Mujuice и Земфира: Неожиданный тандем

від | Січ 12, 2016 | Слухати

Mujuice показал видео на трек, записанный с Земфирой. Cингл “Возвращайся домой” войдет в новый альбом Романа Литвинова Amore e Morte (“Любовь и Смерть”), релиз которого состоится 14 февраля.

“С Земфирой мы познакомились в 2012 году. В прошлом году я прислал свои демки, и ей понравилась эта песня, ставшая в результате нашей первой большой совместной работой, чему я, конечно, безумно рад”, – прокомментировал совместную запись Муджус.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!