Надо брать: Одеяло-пуховик

від | Гру 10, 2015 | Треба брати

ОДЕЯЛО-ПУХОВИК

НАДО БРАТЬ

Мы его уже где-то видели, а теперь можем надеть на себя. Пока все ныли от холода и думали, как бы не вылазить из-под одеяла, Даша Кацурина взяла и сделала! Создала пуховик-одеяло.

KATSURINA_048
“Представь, ты, такая, проснулась и впереди клааассный день. Однако есть препятствие – сперва нужно выбраться из-под своего теплого, пухового, лучшего в мире одеяла. Ужас и ад! Теперь тебе не нужно выползать из-под одеяла вообще”, – рассказывает Даша.
KATSURINA_010
KATSURINA_013
KATSURINA_017
KATSURINA_018
 
В наличии – модели из пуха и синтепона – 5 500 и 4 500 гривен соответственно. Для заказа пока достаточно просто написать Даше в фб.
 
[aesop_gallery id=”19669″]

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!