Всі.Свої на Уличной еде

від | Лип 16, 2015 | Без категорії

На два дня маркет украинских дизайнеров «Всі.Свої» объединяется с фестивалем «Уличная еда»
11760421_451879961658735_692751170_o
18-19 июля на арт-заводе Платформа пройдет одно из самых масштабных событий в жизни шопоголиков – третий фестиваль «Всі.Свої». В этот раз на маркете можно будет приобрести вещи со скидками до 70%
Первый фестиваль «Всі. Свої» состоялся в апреле и собрал более ста украинских брендов одежды и обуви и более пяти тысяч посетителей. В планах – сделать фестиваль ежемесячным, привлекая все больше новых украинских производителей.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!