Андрей Хлопцов – хипстер из воды

від | Лип 6, 2015 | Без категорії

Пока мы любуемся голливудскими мальчиками, подрастают свои собственные. Да. еще и какие!Шестнадцатилетний пловец Андрей Хлопцов принес Украине золото на Европейских играх в Баку, победив на дистанции 50 метров баттерфляем. В его активе много достижений и один милый фейл — Андрей проспал старт одного из заплывов.

orig_267605
orig_267127
Может, он и похож на обычного хипстера, но на самом деле — это наше сокровище. Запомните его лицо — в следующем году мы увидим Андрея на Олимпийских играх:
Andrey.1 jpg
524084_20150623190256
В свободное от тренировок время Хлопцов играет в футбол, а свой гонорар за золотую медаль планирует отдать родителям. Тренирует Андрея его папа.
Andrij-Xlopcov-z-trenerom-2
Андрюша Хлопцов — мечта старшеклассниц и, не исключено, что и их мам:
хлопцов.россия.польша.-1024x576
 
 
Не забудьте прочитать о другом #укрмальчик’е:

Андрей Ягодка — мальчик-фехтовальщик

Андрей Ягодка — мальчик-фехтовальщик

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!