Women’s Media Center (WMC) опубликовал доклад Status of Women in U.S. Media, посвященный роли женщин в медиаиндустрии. Сайт Мы и Жо перевел весь доклад и заинтересованные могут потратить на него около 20 минут своего времени.

Кто рассказывает историю, так же важно, как и то, в чем она состоит — и часто первое определяет второе. Недостаток женщин на руководящих позициях в медиа и их участия в принятии решений создает благодатную почву для оскорбительных и сексистских материалов и комментариев, а также снижает планку качества, наполовину уменьшая доступный пул профессионалов. В результате этого СМИ также пропускают важные истории и упускают свои аудитории.

Сложно без определенных фактов говорить о ситуации в украинских СМИ, но не думаем, что наша картина краше.
pagewmc_015sm
 
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!