Из «Порноусиков» в пилоты

від | Чер 22, 2015 | Серіали

Пабло Шрайбер, известный по роли Мэндоса-Порноусики из сериала «Оранжевый – хит сезона» снимается в новом сериале. Для комедии «На грани» (The Brink) Пабло сменил усики на шлем и внезапно перевоплотился до неузнаваемости.
 
collage_blink
В ироническом шоу о том, как США пытаются воспрепятствовать началу Третьей мировой войны, Шрайбер играет пилота по кличке Зэт-Пак.
gallery-1434942678-zek
Новый образ поможет Пабло стать секс-символом комедии, но вовсе не удивит преданных поклонниц OITNB, в третьем сезоне актер ненадолго засветился без своих фирменных порно-усиков.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!