Внезапно. Том Харди из прошлого

від | Чер 3, 2015 | Без категорії

В свое время, еще до мировой славы и безумных максов, актер активно вел страничку на MySpace, и это стоит увидеть.
tomhardy26-xlarge
В последние годы Том Харди стал одним из самых востребованных актеров-британцев в Голливуде. Его роли, включая Безумного Макса, заслужили похвалу критиков. Тому даже удалось изобразить настоящий акцент Марлона Брандо в в криминальной драме Общак.

MySpace, может, мертв, но страничка Тома Харди будет жить вечно

Но у Харди было то, чего никогда не светило Марлону Брандо – интернет и страничка в MySpace. В 2008 году будущая звезда активно обновлял свой профайл. Можно сказать, он был пионером инстаграма и социальных сетей. Том Харди практически изобрел селфи! И, конечно, фотки еды. А еще – Бенедикта Камбербэтча и собаки в своих трусах.
 
tomhardy20-xlarge
tomhardy18-xlarge
tomhardy4-xlarge
tomhardy21-xlarge
tomhardy17-xlarge
tomhardy16-xlarge
tomhardy13-xlarge
tomhardy2-xlarge
 
tomhardy14-xlarge
tomhardy7-xlargetomhardy5-xlarge
tomhardy12-xlarge
tomhardy9-xlarge
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!