Внутри гардероба Фриды Кало

від | Тра 6, 2015 | Без категорії

После того, как Фрида Кало умерла в 1954 году, ее муж Диего Ривера закрыл все ее вещи в одной из комнат Голубого дома в Мехико и потребовал не открывать ее еще 15 лет после его смерти. Теперь на эти бесценные артефакты можно посмотреть.
0ef873b5-4455-4ce0-967c-3529b8be86da-2060x1363Комнату вскрыли в 2004 году, и фотограф Ишиучи Мияко запечатлел ее интимное содержание. В мае в Лондоне открывается фотовыставка Frida by Ishiuchi Miyako, где будут выставлены все работы фотографа из тайной комнаты. Мы же предлагаем увидеть некоторые вещи Фриды Кало уже сейчас.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!