Самый долгий секс с пандой

від | Кві 10, 2015 | Без категорії

Давно мы не передавали таких важных новостей. Много работали для вас в другой не менее сексуальной сфере, да и не трах… , не происходило, в общем, ничего такого… животного. Исправляемся и передаем: зафиксирован самый долгий секс в истории панд.

Самый долгий секс с пандой, The DevochkiС пандами все не просто – они, как известно, исчезают, несмотря на все попытки сводить и разводить их в неволе. Но вот – успех. В исследовательском центре Sichuan Giant Panda в Китае произошло соитие между самцом Си Мей и “американкой” Джун-Джун. И мало того – они поставили абсолютный рекорд по длительности полового акта – 18 минут 3 секунды! Не все гомо сапиенсы могут похвастаться…
Самый долгий секс с пандой, The Devochki
Теперь понятно, почему панды исчезают. Может, хватить наблюдать за их сексом, и популяция наладится?

Оставьте панд (трахаться) в покое!

Самый долгий секс с пандой, The Devochki

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!