В США хотят запретить лосины

від | Лют 17, 2015 | Без категорії

«Штанишки для йоги» или по-нашему лосины\леггинсы внезапно взволновали общественную мораль в США.
Некий Дэвид Мур предложил законопроект, запрещающий обтягивающую попу одежду. Слишком вызывающе – основная мысль предложения. Женщины возмущены таким покушением на их пятые точки, а блогер Ashley Crtalic весьма точно заявляет: «Если девушка сексуальна в обтягивающих лосинах, то она будет сексуальна в любой одежде».
rihanna-wang-hm
Сомневаемся, что закон будет принят, потому в некоторых школах уже ввели свой дресс-код, запрещающий носить леггинсы вне спортивного зала.
Попахивает это все сексизмом, но факт остается фактом: продажи джинсов снизились на 6%, потому что производители активно предлагают сменить неудобные скинии на нежные лосинки.
Мы можем вздохнуть с облегчением: несмотря на все неприятности в стране, вряд ли кому-то придет в голову запрещать женщинам обтягивать попы. Хотя, выйдешь весной на улицу, и думаешь, что в наших краях такой проект был бы весьма кстати.
kim130216-bf0be
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...