Редакторы CNN International и W-O-S проведут лекции в Киеве

від | Січ 29, 2015 | Без категорії

К команде Свободной школы журналистики присоединились новые лекторы. Практические занятия проведут продюсер CNN International в Украине Виктория Бутенко и команда популярного сайта W-O-S.
От W-O-S в Киев приедут коммерческий директор Мария Кремер и редакционный директор Мария Долгополова.
Новый лекторий начинается в четверг 26 февраля и заканчивается 1 марта. Лекции проходят с 9.00 до 21.00. Стоимость обучения составляет 1600 гривен за весь курс, стажировки, практические занятия и необходимые образовательные материалы.
Записаться можно на сайте.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!