Дни Вдохновляющего кино: Спорт

від | Січ 29, 2015 | Без категорії

Участники нашего рейтинга стартапов продолжают свой творческий путь. Через неделю, 7 и 8 февраля, в Киеве пройдут очередные Дни Вдохновляющего Кино, в этот раз все фильмы объединит тема спорта.
В программе будут представлены киноленты о целеустремленности, силе характера, спортивных достижениях, человеческих возможностях, невероятной силе и красоте различных видов спорта. Может, тебе они помогут поднять попу с дивана этой весной.
Афиша ДВК о Спорте, 7-8 февраля
Адрес: кинотеатр “Кинопанорама”, ул. Шота Руставели, 19
Стоимость билета: 40 грн до 7 февраля и 50 грн в дни показов
С программой Дней Вдохновляющего Кино можно ознакомиться на сайте
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!