Как GoDaddy с собачкой в рекламе опозорился

від | Січ 28, 2015 | Без категорії

Если вы девочка со своим инет-проектиком или офисная фея в крупном веб-бизнесе, то знаете американского регистратора доменов и хостинг-компанию GoDaddy. Их новый рекламный ролик с щенком Бадди в главной роли вызвал такой скандал в соцсетях забугорья, что пришлось снять его из планов трансляции во время главного спортивного события Америки – Кубка SuperBowl.
В 30-секундном ролике щенок ретривера Бадди выпадает из пикапа и преодолевает сложный и полный опасностей путь, чтобы вернуться домой. И узнать, что хозяйка завела веб-сайт (конечно, – через GoDaddy) и уже продала мальца.
Это именно тот случай, когда “дети и животные” в рекламе не работают. Делаем выводы.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!